Yeni Sayfa 1
       

Tungsten is a tungsten powder through high replica watches watch, the case is more delicate, with tungsten steel bezel, while equipped by rolex replica the Swiss official Observatory certified (COSC) SuperQuartz super high performance replica watches Black lacquered dial with onyx and mother of pearl beautifully elegant colors to choose from replica rolex complex functions Galaxy rolex replica series watch (Galactic), has been in numerous and vast Breitling watch has a unique omega replica position in the world. The series is mainly for those without timing functions, but still desire to have rolex replica a watch to share every exciting life every second, especially full of personality and vitality of women design.
Yeni Sayfa 1

Yusuf Ziya Keskin Otomotiv, 2004 yılında kurularak lastik ve jant sektöründe ki yerini almıştır. Yeniliğe açık ve sürekli gelişime inanan çalışma anlayışı ile bugün 6 yıllık tecrübeye ulaşmış olan firmamız; İstanbul'un her iki yakasındaki showroom ve servis araçları ,  son teknoloji ekipmanlarla donatılmış servis alanı , Türkiye çapındaki dağıtım ağı , dünya standartlarındaki deposu, deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile siz müşterilerinin hizmetindedir.
 

Yusuf Ziya Keskin Otomotiv Ticari faaliyetinin 5.yılında ürün yelpazesine iddialı bir marka ekleyerek Lenso markalı jantları Türkiye pazarına sunuyor.

1990 yılında kurulan Lenso Wheel Co. Binek ve 4x4 araçlara yönelik çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Yıllık 500,000 adetin üzerinde üretim kapasitesine sahip olan markanın Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesi dahil olmak üzere çok geniş bir pazarlama ve satış ağı bulunmaktadır. Jantların kalitesi sahip olduğu ISO 9002 ve ISO/TS 16949:2002 sertifikaları ile tescillidir.

Şirketimiz ve bağlantılı hizmet noktalarımız ile kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve gelişen bir organizasyon olmak; sektörümüzü çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak etkilerde bulunabilen örnek ve önder bir kurum olmaktır.
Müşterilerimizi bilinçlendirerek, başta can güvenliği olmak üzere en ekonomik ve en verimli ürünleri alıcılarımız ile buluşturarak dürüst bir işbirliği  oluşturmaktır.

Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Servis   |   Lastik   |   Jant   |   Bayi Başvuru Formu   |   Lenso   |   İletişim

TÜM HAKLARI SAKLIDIR 2009 YUKE LASTİK ?/font>